Online Casino Bonuslarına Giriş

Çevrimiçi kumarhane sistemi, son on yılda muazzam bir şekilde büyüdü – neredeyse ön plana çıkan tuğla ve harç kumarhane sistemini geride bıraktığı bir noktaya kadar var oldu. Gerçekte, kesin istatistikler elde etmek zor olsa da, zamanın bu noktasında, çevrimiçi kumarhanelerde oynayan normal kumarhane oyuncularının geleneksel tuğla ve harç kumarhanelerinde oynayanlardan daha fazla olması muhtemeldir. Oyun hacimleri (yatırılan para miktarları ve kazanılan kazançlar) açısından karşılaştırıldığında, çevrim içi kumarhanelerin gerçek mekanda faaliyet gösteren kumarhaneleri kesin olarak kazanması muhtemeldir.

Şimdi bu kadar çok insanı çevrimiçi kumarhanelere çeken en büyük cazibe merkezlerinden biri sundukları bonuslardır.

Çevrimiçi kumarhane bonuslarının işleyiş şekli, kişinin çevrimiçi kumarhaneye yatırdığı her bir “oyun parası” parası için, kumarhaneye – veya bu çevrelerde kumarhanenin bilindiği şekliyle “ev”e belirli bir miktar eklenmesidir. Bu şekilde, örneğin kumarhaneye 100$ yatıran bir kişi, ‘ev’i 100$’lık depozitosuna 20$ daha ekleyerek bulabilir, böylece çevrimiçi kumarhane bonus sistemi sayesinde, böyle bir kişi istediği kadar oynayabilir. kumarhaneye oyun amacıyla 120$ yatırmış olsalardı.

Bu nedenle, çevrimiçi kumarhane bonusları, çevrimiçi kumarhanenin, bir oyuncunun satın aldığı her ‘oyun hizmeti’ miktarı için aynı hizmetten ücretsiz olarak verildiği bir ‘satın alma indirimi’ konsepti olarak görülebilir.

Bir bonus sunan her çevrimiçi kumarhane, genellikle bunu kendi iyi düşünülmüş sistemi altında yapar, bu nedenle ‘tüm çevrimiçi kumarhane para yatırma işlemlerinin eşit olmadığı’ bir durumla karşılaşırız. Gerçekten de, çevrimiçi kumarhanelerin sunduğu çeşitli bonusları inceleyerek, bir puanlama kriteriyle donanmış olarak, çeşitli çevrimiçi kumarhane bonuslarını ‘vasat’tan ‘sıradan’a ve en iyi kumarhane bonuslarına göre sıralayabileceğimiz bir durumla karşılaşabiliriz.

Çoğunlukla, en iyi kumarhane bonusları yüzdelerle ifade edilme eğilimindedir (“evin” kumarhane hesabına yatırılan her tutarı sabit bir yüzdeyle, örneğin yüzde 5 veya 10’la tamamlamayı teklif etmesi gibi). Tabii ki, ikramiyelerini sabit dolar tutarlarında belirten bazı çevrimiçi kumarhaneler var (örneğin, yatırılan her 100 $ için 10 $ ekliyorlar) ve bunlar da bazı durumlarda harika olabilir.

Bonus sunan çoğu çevrimiçi kumarhane, genellikle bonusları ödedikleri miktarlara bir sınır koyar, böylece – örneğin, yatırılan her 100 $ için ‘ev’ % 10 artar, ancak yalnızca maksimum 100 $’a kadar. Şimdi, bu limitlerle ilgili olarak, en iyi kumarhane bonusları, en büyük miktarlarda para için geçerli olanlardır, böylece çok büyük miktarda para yatırsanız bile, yine de bonustan yararlanabilecek bir konumda olabilirsiniz. Bunların tam tersi, sekabet giriş , yalnızca mütevazı para yatırma işlemleri için geçerli olan ve şu veya bu miktarın üzerindeki her para yatırma işleminin bonusa tabi olmadığı, ciddi şekilde sınırlı çevrimiçi kumarhane bonuslarıdır.